TL klinikoje sudaromos palankios sąlygos dantų implantaciją atlikti pacientams iš užsienio. Yra galimybė pasikonsultuoti ir preliminarų gydymo planą aptarti nuotoliniu būdu. Be to, užsienyje ar kitame mieste gyvenantiems pacientams suderiname patogų gydymo grafiką. 

Galimybės pacientams iš užsienio:

  1. Nuotolinė konsultacija. Užsienyje gyvenančius pacientus TL klinikos gydytojai konsultuoja per Skype ar Viber. Norint pasikonsultuoti, reikėtų atsiųsti rentgeno nuotrauką, pagal kurią gydytojas įvertins Jūsų burnos ertmės būklę ir aptars gydymo galimybes.
  2. Registracija. Planuojant vizitą pas gydytoją, data ir laikas derinami itin lanksčiai, atsižvelgiant į numatomą buvimo Lietuvoje trukmę.
  3. Gydymo planas. Įvertinęs paciento nuotoliniu būdu pateiktą informaciją, gydytojas sudaro preliminarų gydymo planą. Atvykus į pirmąjį vizitą, planas arba patvirtinamas, arba pakoreguojamas, atsižvelgiant į klinikinį atvejį ir paciento poreikius.
  4. Chirurginis gydymas. Tai yra pirmasis gydymo etapas, kurio metu atliekamos chirurginės procedūros: jei reikia, pašalinami dantys, priauginamas kaulas, įsriegiamas reikiamas skaičius implantų ir tvirtinami laikini dantys.
  5. Protezavimas. Tai yra antras – paskutinis gydymo etapas. Kai implantai suauga su kaulu (maždaug po 3 mėnesių), tvirtinami nuolatiniai dantys. Protezavimo darbai gali trukti iki 3 savaičių.