Kiekvienas nori turėti ne tik sveikus dantis, bet ir gražią šypseną, todėl estetinės odontologijos paslauga – dantų balinimas – tampa vis aktualesnė. Atliekant balinimą, dantys šviesinami kabinete arba namuose, su individualiai pagamintomis kapomis. Profesionaliai ir saikingai atliekama procedūra yra saugi ir nepakenks Jūsų dantims. 

DANTŲ BALINIMO PROCEDŪROS EIGA

Prieš atliekant dantų balinimą, reikėtų pasikonsultuoti su odontologu arba higienistu. Atsižvelgdamas į paciento poreikius, specialistas pasiūlys optimaliausią dantų balinimo būdą. 

Kabinete atliekamas balinimas. TL klinikoje dantys balinami su Philips Zoom sistema. Šypsenos pokyčiai pastebimi iš karto, t. y. maždaug po 1 val., tačiau norint pasiekti efektyvius ir ilgalaikius rezultatus, prireikia kelių kartų. Ši profesionali sistema gali išbalinti dantis net iki 8 atspalvių. Pasitelkiant Philips Zoom, naudojama nedidelė koncentracija vandenilio peroksido, taigi, procedūra yra nekenksminga ir nesukelianti jokio skausmo. Gydytojo kabinete atliekamas balinimas trunka 1–2 val. 

Balinimas kapomis namuose. Dantų balinimas gali būti atliekamas ir namuose, naudojant specialias kapas. Odontologas nuima dantų atspaudus, pagal kuriuos pagaminamos individualios kapos. Konsultacijos metu pažingsniui aptariama procedūros eiga, odontologas parenka reikiamą peroksido koncentraciją, pamoko, kaip užsidėti kapas. Kapas reikia pripildyti balinamuoju geliu ir laikyti keletą valandų per parą, kaip nurodė odontologas. 

PO PROCEDŪROS

Dantų pašviesėjimo tonas vertinamas pagal specialią spalvų skalę. Išsibalinus dantis, reikėtų vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų, nerūkyti. Siekiant ilgalaikių dantų balinimo rezultatų, rekomenduojama procedūrą atlikti pakartotinai.